2019-20 Tryout Selections

Ross Valley Breakers

Thank you to all who tried out and congratulations to those selected!

If you are listed, you must accept your invitation and register by May 24th

U8 Boys (2012/13)

  • Callum Blackwell
  • Kai Delmis
  • Griffin Hawks
  • Tyler Hunt
  • Fletcher Lucanic
  • Jayden Mendez
  • Liam Nelson
  • Matyas Pavlicek
  • Griffin Tsai
  • Cyril Berry
  • Sonde Ngongoseke
  • Ty Sellenriek

 

U9 Boys (2011)

  • Andrew Barnes Weisel
  • Max Carmichael
  • Teddy Ellingson
  • Finn Grandmaison
  • Henry Johnson
  • Jack Ketcham
  • Sebastian O'Connor
  • Henry Rode
  • Zachary Sperling
  • Johan Spilger
  • Timothy Olmstead

 

U10 Boys pool (2010)

  • Blake Baxley
  • Benjamin Baxley
  • Zion Caplan Gafni
  • Xavier Cardenas
  • Finn Cliffe
  • Christian Hernandez
  • Logan Holtzer
  • Nathan Mizrahi
  • Malachi Northcutt
  • Leonardo Revis
  • Adam Rose
  • Andrew Shumaker
  • Hugo Slavinsky
  • Tomer Snir
  • Brendan Sullivan
  • Jack Paler
  • Caleb Baldwin
  • Gabe Wilson
  • Sean McConneloug
  • River Bender

 

U11 Boys Pool (2009)

  • Thatcher Barry
  • Andrew Evans
  • Eben Eyler
  • Nash Freeman
  • Nicholas Hausske
  • Alastair Liddle
  • Isaac Ordonez
  • Braden Podboy
  • Gus Reber
  • Oscar Stowell
  • Mateo Tenorio
  • Robert (Babu) Virgo
  • Lyuba Ngongoseke
  • Dyami Mason
  • Bart Hernandez
  • Zachary Marshall
  • Carter Matza
  • Beckett Kern
  • Jake Gilberd
  • Brian Cifuentes
  • Beckett Kaye

U 13 Boys (2007)

 

  • Miles Blanchard
  • Calin Blodgett
  • Kailen Brod-Naeve
  • Emanuel Cardenas-Mancia
  • Juaquin Chavez
  • Ronan Foley
  • Yeabsira (Leo) Groutt
  • Damian McIntosh
  • Lucas Taylor Van Balen
  • Wesley Timmel
  • Evan Keim
  • Owen Holtzer
  • Joseph Diaz
  • Isaac Terry
  • Nyanza Ngongoseke
  • Sean McGuire
  • Lucien Bieber

 

U14 Boys (2006)

  • Ian Andrews
  • Joshua Breen
  • Caden Guzman
  • Nicholas Lillevand
  • Flynn McConneloug
  • Jake Morrison
  • Colin Murphy
  • Alexander Wolfert
  • Lucas Taylor Van Balen
  • Mischa Nikolai
  • Micah Arnold
  • Wesley Timmel
  • Liam Hughes
  • Max Crock
  • Bryan Yash
  • Elias Garcilazo

U17 Boys (2003-2004)

  • Caiden Potter
  • Achilles Das
  • Matthew Jue
  • Miles Crock
  • David (Conor) Lillevand
  • Owen Johnson
  • Henry Dinh-Prince
  • James Worthington
  • Esteban Tecun
  • Hugh Knight
  • Finn Melton
  • Owen Carroll
  • Ry Whitney
  • Leo Mohan-Lewin
  • Toby Lamorte
  • Finn Corr
  • Maclean Thomson
  • Alexis Garcia
  • Chris Alfaro
  • Kai Melton
  • Billy Cifuentes
  • Manolo Guzman
  • Jonah Fowler-Daly
  • London Meckfessel

 

U10 Girls (2010-2011)

  • Mia Chavez
  • Zara Khush
  • Sawyer McMullen
  • Ashlynn Murphy
  • Tavi Rader
  • Harper Shane
  • Stella Tsai
  • Audrianna Berry
  • Molly Kern
  • Jennifer Garcia Diaz
  • Elsa Kastner

 

U11 Girls pool (2009)

  • Sloane Aboukhater
  • Sami Anderson
  • Maya Baylo
  • Bailey Benson
  • Claire Cochrane
  • Parker Conrad
  • Molly Ehrlinspiel
  • Maya Gidney
  • Sierra Goldberg
  • Iris Hawks
  • Paige Kelly
  • Zoe Levi
  • Isabel Little
  • Annabelle McMullen
  • Francesca Meckfessel
  • Julia Perrot
  • Lily Pollak
  • Gabriella Rode
  • Harper White
  • Abby Lardner
  • Lila Wallis
  • Hannah Bock

U12 Girls (2008)

  • Cecelia Biernat
  • Thira Hock
  • Lizzie Lamorte
  • Emma McFerron
  • Piper Northcutt
  • Lila Peterson
  • Natalie Wyatt
  • Katelyn Cassidy
  • Grace Kawaja
  • Stormy Canning Smith
  • Esme Whyte
  • Alegra Huck
  • Maile Smith